Ponúkané zákrokY

Operácie

Ponúkame široké spektrum laserových a chirurgických výkonov indikovaných po podrobnom vyšetrení pacienta.

Operácia PRELEX – zbavte sa okuliarov

Je to rýchla, rokmi overená, bezpečná a bezbolestná metóda ako sa zbaviť okuliarov do diaľky aj na čítanie. Touto bezbolestnou metódou je možné odstrániť akýkoľvek počet dioptrií a zbaviť sa tak závislosti na okuliaroch do blízka alebo do diaľky, alebo na všetky vzdialenosti – presbyobie.

Dozvedieť sa viac »

Plastika očných viečok: blefaroplastika

Operáciu horných viečok podstupujú ženy aj muži, zväčša vo veku nad 35 rokov bez výrazných obmedzení. Zákrok je vhodný pre ženy aj mužov, ktorí pociťujú z dôvodu nadbytočnej kože na viečkach „záťaž“ a únavu očí alebo ako estetický zákrok, ktorého efektom je výrazné omladenie výzoru tváre.

Dozvedieť sa viac »

Laserová operácia sekundárnej katarakty

Ste po operácii sivého zákalu alebo výmene refrakčnej šošovky a pociťujete opätovné zhoršenie videnia? Môže ísť o tzv. sekundárnu kataraktu resp. sekundárny sivý zákal. Ide o stav, ktorý sa po určitej dobe od operácie vyvinie asi u 10 – 15 % operovaných pacientov a spôsobuje zhoršenie zrakovej ostrosti.

Dozvedieť sa viac »

Laserová operácia glaukómu

Glaukóm, alebo aj zelený zákal, je závažné ochorenie očí, ktoré spôsobuje trvalú degeneráciu a odumieranie zrakového nervového tkaniva. Toto tkanivo prenáša vizuálne informácie z oka do mozgu, čo nám umožňuje vidieť.

Dozvedieť sa viac »